Godziny pracy: Pn.-Pt. 8:00-17:00 Sob. 8:00-14:00
  1. « Wróć do   Strona główna
  2. CZAS I KOSZT DOSTAWY

CZAS I KOSZT DOSTAWY

Koszty dostawy i przewoźnicy

Zamówienia realizujemy za pomocą Paczkomatów Inpost oraz Kuriera DHL.

Darmowa wysyłka obowiązuje dla zamówień powyżej 500zł. Po osągnięciu progu koszt dowolnej wysyłki zmieni się w koszyku na 0zł.*

Koszty wysyłki:

DHL:

  • 16,00 - Kurier DHL
  • 20,00 - Kurier DHL (pobranie)

Paczkomaty:

  • 10,99 - przedpłata
  • 12,99 - pobranie

Cennik dotyczy jednej paczki o standardowych wymiarach i wadze do 31,5kg.

W przypadku: przekroczenia 31,5kg wagi paczki, artykułów ponadgabarytowych i ponadnormatywnych (elementy karoserii, tłumiki, akumulatory) koszt przesyłki ustalany indywidualnie.

*Darmowa wysyłka dotyczy jednej paczki o standardowych wymiarach i wadze do 31,5kg. Każde 500zł = 1 darmowa paczka do zamówienia, np. zamówienie powyżej 2000zł = 4 darmowe paczki, powyżej 2500zł = 5 paczek. Jeżeli złożone zamówienie będzie wymagało podzielenia na więcej paczek niż zostało przyznane w ramach "darmowej wysyłki" poinformujemy o stosownej dopłacie w ramach cennika powyżej.

W przypadku olejów, jeden karton dystrybutora traktujemy jak jedną paczkę, w trosce o uniknięcie uszkodzeń i wycieków podczas transportu.

Czas dostawy

Czas dostawy zależy od dostępności produktu w magazynie głowym i pomocniczym, oraz godziny zamówienia.

Każdy produkt posiada dwa oznaczenia dostępności wraz z ilością szt:

  • <24h 
  • <48h

Każdy produkt z dostępnością "<24h" ma możliwość wysyłki tego samego dnia roboczego przy złożeniu zamówienia do godziny 11:00 lub następnego dnia roboczego przy zamówieniu o późniejszej godzinie.

Każdy produkt z dostępnością "<48h" jest wysyłany następnego dnia roboczego przy złożeniu zamówienia do godziny 18:00 oraz w ciągu dwóch dni roboczych w przypadku zamówienia o póżniejszej godzinie.

W przypadku zamówienia kilku produktów o różnym czasie dostawy, całe zamówienie jest wysyłane w terminie najdłuższej dostępności.