Godziny pracy: Pn.-Pt. 8:00-17:00 Sob. 8:00-14:00
  1. « Wróć do   Strona główna
  2. ZWROT I WYMIANA

ZWROT I WYMIANA CZĘŚCI

Kupujący ma pełne prawo zwrócić lub wymienić produkt w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki bez podawania przyczyn. 

ZWROTY

  1. Zwrot towaru na podstawie odstąpienia od umowy możliwy w ciągu 14 dni.
  2. Nie ma ustawowego obowiązku dołącznia do zwrotu dowodu zakupu (dotyczy zakupów konsumenckich), jednak bardzo prosimy o jego zachowanie i ewentualne dołączenie do zwrotu, gdyż znacznie ułatwia nam to pracę i dokumentację księgową.
  3. Pełnowartościowego zwrotu lub wymiany towaru (bez względu na przyczyny) można dokonać tylko pod warunkiem, że nie był on używany/montowany, jest w oryginalnym opakowaniu; niezniszczonym, bez jakichkolwiek opisów, podpisów i nie oklejonym żadną dodatkową taśmą bezpośrednio na pudełku. Zwracany towar powinien być odpowiednio zapakowany, tak aby nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu. (patrz pkt 5)
  4. Informujemy że opakowanie, w które zapakowana jest część bezpośrednio (opakowanie producenta - nie karton w który pakowane jest zamówienie) stanowi integralną część produktu.
  5. Zastrzegamy, że zniszczone opakowanie produktu lub inne uszkodzenie wymienione w pkt 3 może skutkować zmniejszeniem wartości zwracanego przedmiotu i może być podstawą do obniżenia kwoty zwrotu.
  6. Prosimy o dołączenie do paczki wypełnionego formularza zwrotu, dołączanego do każdej wysyłanej przez nas paczki.
  7. Zwrot pieniędzy na wskazane konto bankowe bedzie odbywał się po ocenie stanu zwracanej części i opakowania przez dział zwrotów w terminie maksymalnie 14 dni po otrzymaniu przesyłki.
  8. Koszty dostawy zwrotu pokrywa zamawiający. Sprzedający zwraca koszt przesyłki pierwotnej zgodnie z obowiązującymi przepisami.

WYMIANA

Zapewniamy również możliwość wymiany towaru. 

Jeżeli części nie pasują mimo doboru ich przez naszych konsultantów na podstawie nr VIN, z powodu modyfikacji fabrycznych lub wtórnych auta, lub w wyniku błędu w ich ustaleniu przez konsultanta, ponowna wysyłka towaru odbywa się na nasz koszt.. Każdorazowo zaproponujemy możliwość wymiany towaru i lub zaproponujemy zwrot środków ( w zależności od dostępności).

W przypadku uzyskania zgody sklepu na warunkową zamianę dostarczonych towarów lub ich zwrot po terminie (po upływie 14 dni), zastrzegamy w takich przypadkach możliwość potrącenia części środków z tytułu kosztów obsługi zwrotu.